newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Wolontariusz- człowiek z sercem na dłoni
19 / 12 / 2019 | Ewa | wyświetleń: 941

18 grudnia 2019 r. wolontariusze z Gminy Karlino spotkali się w auli Karlińskiego Ośrodka Kultury, wyjątkowo po tej drugiej stronie uroczystości, jako zaproszeni goście.


Dyrektor Karlińskiego Ośrodka Kultury - Małgorzata Kolicka przywitała wszystkich przybyłych gości, a także podziękowała wolontariuszom za ich nieocenioną pomoc przy różnych akcjach i wydarzeniach w Karlinie.


Przyszedł czas na pełną wzruszeń prezentację, podczas której goście z miejsca widza mogli zobaczyć swój trud na rzecz naszej wspólnej społeczności.


Następnie Burmistrz Karlina, Waldemar Miśko przytoczył słowa Matki Teresy z Kalkuty "(...) szlachetność i szczerość wzmaga twoją wrażliwość, bądź szlachetny mimo wszystko… ludzie w gruncie rzeczy potrzebują twojej pomocy, mogą cię jednak zaatakować, gdy im pomagasz. Pomagaj mimo wszystko. Dając światu najlepsze, co posiadasz, otrzymujesz ciosy. Dawaj światu najlepsze, co posiadasz, mimo wszystko." Po tych słowach również podziękował zarówno obecnym, jak i tym, którzy nie mogli wziąć udziału w uroczystości.


Miłym akcentem był występ artystyczny wspaniałej karlińskiej wokalistki, również wolontariuszki -  Agaty Kondziołki. Brawurowe wyśpiewanie utworów sprawiło, że niejednej osobie zakręciła się łza w oku.


Kolejnym punktem spotkania było wręczenie podziękowań oraz upominków wykonanych przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Karlinie. Upominki wręczyli wspólnie burmistrza Karlina, Dyrektor Karlińskiego Ośrodka Kultury, oraz prezes Zarządu Obiektów Sportowych, Turystycznych i Rekreacyjnych - Emilia Filipowicz.


Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, wspólnych rozmów, wymiany doświadczeń między pokoleniami oraz chwil radości i wzruszeń.


Było to pierwsze takie spotkanie w Karlinie, ale z pewnością na stałe wpisze się w kalendarz corocznych wydarzeń. Wszystkim wolontariuszom raz jeszcze serdecznie dziękujemy za okazane serce oraz chęć niesienia bezinteresownej pomocy.

grafika
Galerie:
grafika
19 / 12 / 2019
Ewa
Ilość fotografii: 45
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ