newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner spis.jpg
baner DOOR TO DOOR.png
WAKACJE BANNER.jpg
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
XX Program Stypendiów Pomostowych
05 / 05 / 2021 | Michał | wyświetleń: 168

„Pomost do przyszłości”

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wraz Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości przystępują do wspólnej realizacji XX edycji Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2021/2022. Tegoroczni maturzyści mogą liczyć na wsparcie podczas pierwszego roku studiów w wysokości 7 000 zł.

Aby móc ubiegać się o stypendium pomostowe należy spełnić łącznie kilka warunków, między innymi: być maturzystą z 2021 roku i zostać przyjętym na I rok dziennych studiów, pochodzić ze wsi lub miasta do 20 tysięcy mieszkańców, dochód na członka rodziny nie może przekraczać 1960 zł brutto, oraz osiągać dobre wyniki w nauce. Ze szczegółowymi warunkami oraz regulaminem należy zapoznać się na stronie www.stypendia-pomostowe.pl

W szczególności aplikujący muszą zwrócić uwagę na terminy składania podań. Formularz online, przez który będzie można składać aplikacje, będzie otwarty od 1 lipca do 16 sierpnia br. do godziny 16.00, natomiast wydrukowany wniosek należy dostarczyć do siedziby najbliższego OT KOWR (ul. Partyzantów 15A, 75-411 Koszalin) w nieprzekraczalnym terminie do 23 sierpnia 2021 roku.

Warto zaznaczyć, że stypendium pomostowe na pierwszy rok studiów, jest furtką do programów dla najlepszych i dalszego wsparcia Fundacji. Na kolejnych latach na uczestników programu czekają, konkurs Prymus, stypendium językowe czy stypendium im. Prof. Bronisława Geremka.

XX Program Stypendiów Pomostowych

grafika
Załączniki:
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ