newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Zlot Zabytkowych Pojazdów Pożarniczych "Operacja Karlino 2020" został odwołany
27 / 05 / 2020 | Michał | wyświetleń: 130

Z ogromnym żalem informujemy, że niestety pierwszy Zlot Zabytkowych Pojazdów Pożarniczych "Operacja Karlino 2020" musi zostać odwołany - ograniczenia jakie nakłada na nas wszystkich pandemia koronawirusa i ogromna niepewność dotycząca jakichkolwiek działań związanych z imprezami publicznymi czy masowymi nie pozwala na odpowiedzialne planowanie tej imprezy w tym roku. Do ostatniej chwili wierzyliśmy, że uda się znaleźć bezpieczną formułę przeprowadzenia Zlotu, zwlekaliśmy z podjęciem decyzji o jego odwołaniu najdłużej jak się dało, jednak nadszedł już czas, w którym trzeba było podjąć tę trudną dla nas wszystkich decyzję.

Zapewniamy jednak, że wszystkie zamierzenia władz Karlina związane z promocją historii gminy oraz budową produktu turystycznego opartego o historię erupcji ropy w 1980 roku pozostają aktualne. O ile tylko pozwolą na to warunki, jeszcze w tym roku odbędzie się seminarium z okazji 40-lecia erupcji i skutecznego ugaszenia największego pożaru ropy naftowej w Polsce.

Zlot zabytkowych pojazdów pożarniczych zorganizujemy z pewnością latem 2021 roku. Cały czas trwają prace przygotowujące powstanie w Karlinie Muzeum Pożarnictwa - kolekcja naszych zabytkowych pojazdów pożarniczych wzbogaciła się właśnie o wspaniałą, ponad czterdziestoletnią Tatrę. Będziemy nadal wspierać wszelkie inicjatywy związane z kultywowaniem i promowanie tradycji pożarniczych. Bądźmy w kontakcie!

 

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ