newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Remont kotłowni w SP Karścino + nowe moduły fotowoltaiczne
21 / 07 / 2016 |

Dnia 30.05.2016 r. podpisano umowę na remont kotłowni w budynku Szkoły Podstawowej w Karścinie, gm. Karlino w tym wykonanie prac instalacyjnych, remontowych i wykończeniowych.

Wykonawcą zadania jest Firma MAK Handel-Produkcja-Usługi Henryk Chochołowski z siedzibą w Koszalinie. Przedmiot umowy zostanie wykonany do 01.09.2016 r. za kwotę brutto 89.003,41 zł. Zakres obejmuje wykonanie kompleksowej kotłowni wraz z pełnym wyposażeniem, opomiarowaniem i włączeniem do instalacji i sieci.

Natomiast 3 czerwca br. podpisano umowę  na dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych na dachach i elewacjach budynków użyteczności publicznej w następujących lokalizacjach: Przedszkole Miejskie w Karlinie, HOMANIT ARENA Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.

Wykonawca zadania PROMAG POLSKA Sp. z o.o. zrealizuje inwestycje za kwotę 132.399,66 zł brutto, w terminie do 30.09.2016r.

Zaprojektowany system fotowoltaiczny o łącznej mocy 7,84kWp składający się z 28 kpl. modułów fotowoltaicznych  posadowiony zostanie na dachu hali widowiskowo – sportowej w Karlinie. Inwestycja jest dopełnieniem istniejącej już instalacji PV na dachu obiektu.

Inwestycja w przedszkolu stanowić będzie dopełnienie istniejącego systemy fotowoltaicznego. Instalacja o łącznej mocy 12,88 kWp składająca się z 18 kpl. modułów fotowoltaicznych  posadowionych zostanie na dachu oraz 28 kpl. modułów fotowoltaicznych  posadowionych zostanie na elewacji południowej budynku.

Obie inwestycje wykonywane są w ramach projektu „Działania infrastrukturalne na rzecz poprawy stanu środowiska w obiektach użyteczności publicznej na terenie Dorzecza Parsęty” w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy realizowanego przez Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty. Pozyskane środki finansowe pokryją 85 proc. wydatków kwalifikowanych inwestycji. 

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ