newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Gra Miejska
06 / 03 / 2014 |

Planszowa gra miejska została stworzona z myślą o tym, aby zainteresować mieszkańców naszej gminy i turystów historią i walorami turystycznymi naszej gminy. 

Uczestnicy gry poruszając się po mapie Karlina, wędrując przez całe miasto, zaczynając od ul. Szczecińskiej, poprzez centrum Karlina, zielone tereny rekreacyjne nad Parsętą, Radwią, kończą na dworcu PKP. Jak to bywało przy podróżach pociągami, gapowicze wsiadają do złego pociągu i spędzają w naszej Gminie więcej czasu.

Gra została przygotowana w formie ulotki A4. Jak w nią grać? Wystarczy pionek, kostka do gry i zaczynamy. Grać może dowolna liczba graczy. Uczestnicy poruszają się po wyznaczonej trasie o tyle oczek, ile pokaże kostka. Każdy gracz ma jeden rzut, niezależnie od ilości wyrzuconych oczek. Wyjątek stanowią polecenia z planszy. Do wybranych pól przypisane są polecenia, do których powinien zastosować się gracz, np. przebywasz na terenie pozostałości Zamku Biskupów Kamieńskich. Znajdujesz skarb. Przechodzisz na pole nr 11. 

Gra została przygotowana również w formie baneru 5 m x 2 m. Będzie ona wykorzystywana podczas imprez plenerowych, w szkołach. Docelowa gra pojawi się w parku miejskim przy ul. Parkowej, na betonowym placu obok placu zabaw.

W załączeniu gra.

Załączniki:
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ