newsletter.png
BIEG PAPIESKI baner na FB 2020.JPG
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Oferta pracy - wychowawca
11 / 02 / 2020 | Michał | wyświetleń: 758

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

Nasza Organizacja od 35 lat niesie pomoc dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W swojej pracy kierujemy się Polityką Ochrony Dziecka. Prowadzimy SOS Wioski Dziecięce, gdzie dzieci znajdują troskliwy dom, rodzinną opiekę i bezwarunkowe wsparcie. W ramach Programu „SOS Rodzinie” rozwijamy działania profilaktyczne.

Dołącz do naszego zespołu placówki opiekuńczo-wychowawczej typu socjalizacyjnego jako:

Wychowawca

Miejsce pracy: Karlino

Wymiar etatu: pełny etat

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na szkoleniach
  • Profesjonalną superwizję pracy zespołowej
  • Wynagrodzenie na początek: 3100-3300 zł brutto
  • Pakiet socjalny (ZFŚS), w tym dofinansowanie na wakacje
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Naukę/ doskonalenie języka angielskiego/ niemieckiego

  • Wykształcenie wyższe na kierunku: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą bądź na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi i/lub młodzieżą
  • Umiejętności współpracy w zespole
  • Praktyczne umiejętności życiowe
  • Dużą dyspozycyjność związaną z pracą w systemie zmianowym
  • Zaświadczenie o niekaralności

Główne zadania na ww. stanowisku:

Wychowawca wchodzi w skład zespołu placówki opiekuńczo-wychowawczej. Jest odpowiedzialny za opiekę nad dziećmi i/lub młodzieżą, ich wychowanie oraz prowadzenie domu. Buduje stabilną relację z każdym wychowankiem, zaspokaja potrzeby rozwojowe, emocjonalne, społeczne i zdrowotne dzieci i/lub młodzieży. Wspiera wychowanków w pokonywaniu trudności dydaktycznych, organizuje czas wolny, zapewnia realizację planu pomocy dziecku oraz zaleceń specjalistów i terapeutów, prowadzi program usamodzielnienia. Współpracuje z rodzinami pochodzenia dzieci i/lub młodzieży i placówkami edukacyjnymi. Dokumentuje pracę z podopiecznymi.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV do dnia 29.02.2020 roku poprzez stronę wioskisos.org/praca

Więcej o naszej organizacji znajdziesz na stronie wioskisos.org

Prosimy o dopisanie klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji obecnie prowadzonej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedzia 39 (02-737 Warszawa) przez okres kolejnych 6 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.”

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedzia 39 (02-737 Warszawa) przez okres kolejnych 12 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie „SOS Wioski Dziecięce w Polsce” z siedzibą w Warszawie (02-737), ul. Niedźwiedzia 39, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000056901, NIP: 5261033254, REGON: 012102926.

W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych, kontaktując się z nami pod adresem .”

grafika
Wyślij link mailem
PDF
WYPOWIEDZ
SIĘ