newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Pożegnania wakacji przyszedł czas
03 / 09 / 2019 | Ewa | wyświetleń: 520

31 sierpnia Karlino pożegnało wakacje 2019. Od samego rana różnorodność atrakcji zapraszała na przystań kajakową WODNIK. Rano odbyły się biegi Wiatminowe dla dzieci, a w samo południe wystartował I Półmaraton Karlina oraz bieg na 5 km. Jedni uczestnicy stratowali po nagrody, inni by pokonać własne słabości. Wśród biegaczy był również Pan Józef, który pomimo wysłużonej juz protezy nogi pokonał dystans 5km.

Warto wesprzeć zbiórkę na jego nową protezę: https://zrzutka.pl/ctfzhb

1

1

1

1

1

Na scenie mieliśmy  możliwość  posłuchać  zespołu  Jalee z Koszalina.   Młodzi   artyści   wystąpili w swoich autorskich piosenkach, które nie tylko porywały do tańca ale również pozwalały na chwile refleksji. 

1

1

Koniec wakacji to również czas powrotu do wieloletniej tradycji Turnieju Zakładowego. 7 drużyn (Urząd Miasta, Wydział Oświaty, Kospel, Scanrad, Homanit, Homatech, Homatrans) i 10 konkurencji czekało na uczestników tegorocznego turnieju. Znana już wszystkim piłeczka na rynience, pozwala wykazać się precyzją i zwinnością, przekładanie koszuli, bieg w alkogoglach, bieg z piłką, przekładanie wianka, łowienie ryb, które w Karlinie nie powinny nikomu przysporzyć trudności to jednak sztuczne rybki płatały figle. Wyciskanie 60kg sztangi (tutaj przydało się doświadczenie ćwiczących w Siłowni Karlino działającej w Homanit Arenie), podciąganie na drążku oraz spływ kajakiem to konkurencje wymagające dużej siły i kondycji. Ostatnia konkurencja czekała na kapitanów, ale już nie tylko drużyn a całych zakładów. Wbijanie gwoździa w pień drzewa, ta konkurencja wymagała dużo szczęścia ale i bystrego oka oraz silnej ręki. Wszyscy kapitanowie świetnie sobie poradzili. Po podsumowaniu punktów  przyszedł czas na wyniki. I miejsce zajęła drużyna Kospel, II miejsce należało do  Homatech, III Homatrans. IV miejsce tuż za  podium  zdobyła  drużyna  Scanrad,  V miejsce należało do Urzędu Miasta, VI Zakład Oświaty a VII zajął Homanit. 

1

1

1

1

1

1

Atrakcji nie zabrakło również dla dzieci. Specjalna strefa dmuchanych zamków, malowanie twarzy i eko warsztaty zorganizowane przez ZOSTiR SP z o.o.- to wszystko za darmo czekało na najmłodszych, by i oni mogli podczas wspólnej zabawy pożegnać minione już wakacje. Klub Bokserski Karlino po zaprezentowaniu swoich umiejętności zorganizował konkurs w robieniu pompek dla dzieci. 

1

1

1

Zabawa z DJ sprawiła, że całe Karlino tańczyło pod sceną w dobrych nastrojach. A zwieńczeniem zabawy był pokaz sztucznych ogni oraz piękny wodospad fajerwerków na moście.

 1

1

Dziękujemy sponsorom bez których impreza nie mogła by się odbyć:

1

 

 

grafika
Galerie:
grafika
03 / 09 / 2019
Ewa
Ilość fotografii: 88
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ