newsletter.png
WAKSY BANER 2019 mały.png
baner piosenki 2019 mały.png
monitor maly.jpg
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Ferie zimowe w Szkole Podstawowej w Karścinie
04 / 02 / 2019 | Michał | wyświetleń: 503

Pierwszego lutego 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Karścinie udali się na lekcje przyrody w terenie do zaprzyjaźnionego koła myśliwskiego DARZ BÓR Gościno. Nasza współpraca polega na tym, że nasi uczniowie zbierają kasztany i żołędzie wykorzystywane do zakarmiania zwierząt przez myśliwych, a w zamian koło to zapoznaje nas z gospodarką łowiecką i zapewnia atrakcyjne spędzenie czasu wolnego.


W tym roku również uczniowie odwiedzili paśnik dla zwierząt i zostawili przywiezione kasztany i żołędzie. W czasie spaceru po lesie wypatrywaliśmy tropów zwierząt i dowiadywaliśmy się ciekawostek o ich życiu. Następnie dotarliśmy do domku myśliwskiego gdzie członkowie koła przygotowali ognisko. Podczas pieczenia kiełbasek, zajadania się słodkościami i przy ciepłej herbacie wysłuchaliśmy gawędy łowczego koła myśliwskiego DARZ BÓR.


Podczas naszej wycieczki-lekcji byli również pracownicy Nadleśnictwa Gościno, którzy przywieźli dla naszych uczniów drobne upominki. Zadowoleni uczniowie podziękowali za wspólnie spędzony czas, zadeklarowali chęć dalszej współpracy, zrobiliśmy wspólną fotografię i udaliśmy się do domów. W wycieczce wzięło udział 22 uczniów pod opieką pani Joanny Maciejewskiej i Ryszarda Strychalskiego.


Szkoła Podstawowa w Karścinie

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ