newsletter.png
16-9.jpg
baner dobry start.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
KMZB.png
obywatel_slider.jpg
baner KarlinoZeitung.jpg
unnamed kopia.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
VIII Międzynarodowy Rajd Rowerowy 2017: Polsko - Niemieckie Spotkania Integracyjne
12 / 09 / 2017 | Michał | wyświetleń: 585

Szanowni Państwo,

Rozpoczęliśmy zapisy na "VIII Międzynarodowy Rajd Rowerowy 2017. Polsko- Niemieckie Spotkania Integracyjne” w terminie 23-24.09.2017 w  Połczynie Zdrój.  

Zapisy trwają na stronie: www.parseta.org.pl

Po kliknięciu na link i wypełnieniu karty zgłoszeniowej zostanie ona  przesłana automatycznie na podany e-mail i zostaniecie zapisani na rajd.

Kartę należy wydrukować ze swojego e-maila i przesłać na adres biura związku skan, fax lub pocztą, podpisaną kartę Oryginał należy dostarczyć do czasu rozpoczęcia rajdu.  Jeśli przekroczony zostanie limit miejsc zostaniecie Państwo wpisani na listę rezerwową i taki pokaże się komunikat na waszym wygenerowanym  zgłoszeniu. Prosimy w takim przypadku o kontakt przed rajdem w celu potwierdzenia uczestnictwa.  Zakwaterowanie i noclegi dla osób z poza Połczyna Zdrój będą w trzech obiektach: Hotel Polanin, Zakład Leczniczy Gryf; Zakład Leczniczy Borkowo.

Do 19 września 2017 zostaniecie Państwo poinformowani do jakiego obiektu zostaliście przypisani aby można było zostawić samochód.  Parking dla uczestników rajdu wyznaczony został przy ul. Kościuszki w Połczynie Zdrój.

Wszystkie dodatkowe informacje ukażą się na naszej stronie internetowej  i są opisane w PROGRAMIE i REGULAMINIE RAJDU, które zalecamy uważnie  przeczytać. Zgłoszenie na Rajd i podpisanie się na liście startowej jest równoznaczne z zaakceptowaniem REGULAMINU RAJDU.

Regulamin i program  można pobrać z linków poniżej.

ZAPISY link:

http://parseta.org.pl/index.php?id=zapisy

Informacji udziela Remigiusz Spaleniak tel. 94 716 63 39 tel. 94 311 72 47

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania)”.


Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ