newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
Plansza Piosenka 2021 RETRANSMISJA.png
baner DOOR TO DOOR.png
1 LISTOPADA mały.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
WOŚP zagrał w Karlinie
17 / 01 / 2017 | Magda | wyświetleń: 872

15 stycznia 2017 w Karlinie, tak samo jak w wielu innych miastach w Polsce i za granicą, odbył się  25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Karliński Sztab WOŚP zaprosił tym razem  do Homanit Areny, gdzie czekało wiele atrakcji. Były występy artystyczne, atrakcyjne licytacje, strefa zabaw dla dzieci, loteria w której każdy los wygrywał oraz kawiarenka z domowym ciastem, a przede wszystkim wspólna zabawa i pomoc, którą podajemy dalej.


Finał akcji w Karlinie rozpoczął występ świetnej wokalistki Agaty Kondziołki. Następnie zagrała orkiestra również wielka, ale z Karlina - nie mogło zabraknąć naszej Orkiestry Dętej, która uczestniczy we wszystkich ważnych dla Karlina wydarzeniach. Zaprosiła ona zebranych do wspólnego klaskania.

Wesoło zatańczyły dla nas dzieci z zespołów tanecznych Crazy Step  i Taneronki.  Nie można zapomnieć o rosnących talentach z sekcji wokalnej z Karlińskiego Ośrodka Kultury.


Na Karlińskiej scenie pojawiła  się nowa gwiazda – brawurowy występ OLDBOYSTARS na pewno pozostanie w pamięci. Jazzowy Dixieland doskonale sprawdził się wprawiając zebranych w doskonały nastrój, również do licytowania atrakcyjnych przedmiotów i usług.

Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się m.in. piłka  Pogoni Szczecin z podpisami, piłka z podpisem Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, biografia Aleksandra Dobry z autografem podróżnika, szalik z podpisami zawodników pierwszej drużyny Legii Warszawa, 2 talony na lot zapoznawczy szybowcem oraz samolotem przekazany przez Aeroklub Koszalin, koszulka z karnetem FITaR, przedmioty przekazane  przez WOŚP,  kolacja przy świecach dla dwóch osób ufundowana przez  Petrico Park, 2 talony na przejazd autem rajdowym po Karlińskim odcinku Monte Karlino.


Licytacje, jak i cały finał sprawnie poprowadził znany nam już duet dwóch Tomków – Tomasz Rusiecki oraz 9 -letni Tomek Napieraj

Swoje umiejętności wokalne zaprezentowała również  Ania Koziak – karlinianka o doskonałym głosie.

OSP Karlino tradycyjnie już oferowała przejażdżki wozem strażackim.


Na najmłodszych czekało malowanie buziek, balony, ogromna strefa zabaw, które koordynowało Stowarzyszenie Stonoga oraz ścianka wspinaczkowa przygotowana przez ZOSTIR. Można było obejrzeć  wyjątkowy samochód terenowy oraz motocykle.


Rockowe zakończenie finału należało do zespołu ON-OFF, który dodał wszystkim ogromną dawkę energii.


Tuż po 20.00 Karlino wysłało swoje światełko do nieba!

W Karlinie zebraliśmy 21 099, 23 zł !. To rekord. W ubiegłym roku sztab zebrał 15 079,09 zł,  dlatego cieszymy się, że w 2017 serca w Karlinie otworzyły się jeszcze bardziej.


Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację, sponsorom, darczyńcom i przede wszystkim Wam, którzy byliście z nami i włączyliście się w tę wspaniałą akcję na rzecz dzieci i seniorów.

Więcej informacji o akcji na www.wosp.org.pl

grafika
Galerie:
grafika
17 / 01 / 2017
Michał
Ilość fotografii: 228
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ