newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
XIX Memoriał im. Jakuba Wójcika w piłce siatkowej
16 / 02 / 2015 | aw | wyświetleń: 1540

14 lutego już po raz dziewiętnasty, ale po raz pierwszy w nowej hali Regionalnego Centrum Turystyki i Sportu, odbył się turniej w piłce siatkowej poświęcony pamięci wielkiej osobowości jaką był Jakub Wójcik, miłośnik sportu, zawodnik „Płyty”, „Lechbudu” oraz „Szejka” Karlino. 

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Elżbieta Bekta-Wójcik oraz Waldemar Miśko – Burmistrz Karlina, który powitał rodzinę Kuby, zawodników oraz publiczność.

Do rozgrywek przystąpili „Przyjaciele Kuby”, „Pawlaki” Gościno, „Grot” Dygowo  oraz „Karpol” Karlino. Po raz pierwszy udział w Memoriale wzięły również dziewczęta z Karlina, Gościna oraz Dygowa.

Mecze rozgrywane były na trzech boiskach systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów i przebiegały w sportowej i przyjacielskiej atmosferze.

Po zaciętej rywalizacji I miejsce, podobnie jak w roku ubiegłym, zajął „Grot” Dygowo, wygrywając z drużyną „Karpolu” i „Przyjaciół Kuby” (2:0), ulegając jedynie „Pawlakom” (2:1). II miejsce przypadło drużynie „Pawlaków” z Gościna, którzy ulegli tylko młodym zawodnikom z Karlina (2:1). W meczu o III miejsce spotkały się dwie karlińskie drużyny. Jednak to "Przyjaciele Kuby" musieli uznać wyższość "Karpolu", ostatecznie zajmując IV miejsce.

Duch sportowej rywalizacji towarzyszył również dziewczętom, wśród których najlepsze okazały się zawodniczki z Gościna. II miejsce zajęły młode siatkarki z Karlina, zaś miejsce III przypadło drużynie z Dygowa.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz symboliczne upominki przekazane przez partnerów – sponsorów imprezy.

Poniżej galeria zdjęć.

grafika
Galerie:
grafika
16 / 02 / 2015
aw
Ilość fotografii: 84
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ