newsletter.png
baner piosenki 2019 mały.png
monitor maly.jpg
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
23. Finał WOŚP w Karlinie - aktualizacja
13 / 01 / 2015 | aw | wyświetleń: 1995

Za nami kolejny – XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Środki z tegorocznej zbiórki będą przeznaczone na diagnozowanie chorych dzieci oraz godną opiekę medyczną seniorów.

„Wielkie granie” na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Karlinie rozpoczęło się o godz. 16:00 koncertem karlińskiej Orkiestry Dętej.

Na miejscu można było napić się kawy, zjeść pyszne ciasto, a milusińscy mogli skorzystać z usługi malowania twarzy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się przejażdżka wozem strażackim. Tradycyjnie nie zabrakło też loterii fantowej, w której każdy los wygrywał a główną nagrodą był rower.

Pomimo chłodu na dworze było gorąco, głośno i radośnie. Ludzie chętnie przystawali i nie szczędzili grosza na tak szlachetny cel.

Na placu zgromadzoną publiczność rozgrzewały występy artystyczne. Na scenie pojawiły się zespoły wokalne i taneczne: Jurelus, Non-Stop, sekcja wokalna KOK, Crazy Step, Top Toys, Sekcja Bębniarzy, Ania Kołodziej i zespół Tranzyt. 

Program artystyczny przeplatany był licytacjami, wśród których znalazły się m.in. rajd samochodem terenowym na poligonie w Drawsku Pomorskim, dzieła lokalnych artystów, vouchery na usługi rehabilitacyjne, kosmetyczne, fryzjerskie i gastronomiczne, roczny abonament na internet, gadżety WOŚP, dzień na służbie jako strażak w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie i wiele innych.

Za najwyższą kwotę – 500 zł – wylicytowano przelot samolotem nad Karlinem oraz rower, który został przekazany na licytację przez zwycięzcę loterii fantowej.

Punktualnie o godz. 20:00  na placu przy remizie rozbłysło tradycyjne „światełko do nieba”.

W imieniu OSP Karlino, ZOSTiR i KOK wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w przygotowanie całego finału, oraz wszystkim mieszkańcom gminy i tym, którzy okazali swoje wielkie serce i życzliwość, składamy najpiękniejsze słowa wdzięczności i najszczersze podziękowania.

Dzięki hojności mieszkańców oraz ciężkiej pracy wolontariuszy w tym roku udało nam się zebrać 11 700 zł.

Do zobaczenia za rok!

grafika
Galerie:
grafika
12 / 01 / 2015
aw
Ilość fotografii: 38
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ