newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
3 Bieg Morsów za nami
10 / 03 / 2020 | Ewa | wyświetleń: 244

8 marca 2020 roku na Przystani Kajakowej Wodnik odbył się 3 Bieg Morsów. Słoneczna pogoda zachęcała do wspólnego pokonania dystansu 5 km.

1

Pierwszy na mecie wśród mężczyzn znalazł się Kamil Hołub z numerem startowym 27 z Trzebiatowa, natomiast jako pierwsza kobieta dobiegła Małgorzata Krynicka Grzyb z numerem startowym 39, także z Trzebiatowa.

Jedni biegi by pokonać własne słabości, inni by zmierzyć się z próbą pokonania trasy w najkrótszym czasie. Wszystkim jednak przyświecał wspólny cel dobrej zabawy. 

Na mecie zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, które wręczył: Burmistrz Karlina Waldemar Miśko oraz Prezes Klubu Bokserskiego Karlino Robert Janowicz. 

Następnie trenerzy Klubu Bokserskiego Karlino: Marcin Latocha oraz Radomir Obruśniak poprowadzili rozgrzewkę, przed wspólnym zanurzeniem się w zimnej wodzie.

Morsy zanurzyły się w zimnej wodzie rzeki Radew zwieńczając 3 Bieg Morsów w Karlinie. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i dostarczenie wielu pozytywnych emocji. 

Warto przełamać się i zanurzyć chociaż na kilka minut, bo morsowanie niesie ze sobą wiele korzyści dla zdrowia i nastroju.

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ