newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Ponad 250 trenerów w "Akademii Grassroots" w Karlinie
31 / 10 / 2019 | Magda | wyświetleń: 313

Ponad 250 trenerów w "Akademii Grassroots" w Karlinie

30.10.2019 r w hali Homanit Areny - Regionalnego Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie odbyło się szkolenie dla trenerów piłki nożnej.

 

Ponad 250 trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i animatorów uczestniczyło w kursokonferencji „Akademia Grassroots 2019”. Bezpłatne szkolenie zorganizowane przez PZPN przy współudziale ZZPN odbyło się w hali sportowej w Karlinie.

 

 

Kilka godzin zajęć teoretycznych i praktycznych przeprowadzonych przez doświadczonych szkoleniowców pozwoliło zebranym zapoznać się z najnowszymi trendami obowiązującymi w piłce dziecięcej. Podczas szkolenia największy nacisk położony był bowiem na odpowiednią pracę z najmłodszymi.

 

W Karlinie wśród słuchaczy nie zabrakło bardzo doświadczonych szkoleniowców. Na trybunach zasiedli między innymi Kazimierz Biela czy Mirosław Masicz. - Kto nie idzie z duchem czasu ten się cofa. Dlatego z dużym zainteresowaniem wysłuchałem dzisiejszych wykładów. Choć na trenerce zjadłem zęby dowiedziałem się dziś wielu interesujących nowinek – powiedział Biela.

Szkolenia Grassroots obywają się w całej Polsce. To dowodzi, że PZPN ogromną wagę przywiązuje do szkolenia dzieci. - Bardzo istotne, że w ostatnich latach znacznie przybyło trenerów z licencją Grassroots C. W skali kraju zbudowaliśmy szkoleniową piramidę, na dole której znajduje się najwięcej właśnie szkoleniowców z licencją C. To, że znajdują się oni u podstawy tej piramidy wcale nie oznacza, że są najmniej ważni, Wręcz przeciwnie, ich praca ma ogromne znaczenie dla rozwoju najmłodszych adeptów piłki nożnej. Za swój osobisty sukces uważam wprowadzenie unifikacji kursów Grassroots C. Teraz każdy z początkujących trenerów, bez względu czy kurs przeszedł w Warszawie, Szczecinie czy Rzeszowie, nabywając podstawową licencję ma bardzo podobne umiejętności i wiedzę – dodał Pasieka.

Źródło: http://www.zzpn.pl/aktualnosci-zzpn/773-ponad-250-trener%C3%B3w-w-akademii-g

 

 

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ