newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Budowa boiska sportowego w Kowańczu
16 / 01 / 2020 | Michał | wyświetleń: 124

"Budowa boiska sportowego w Kowańczu".

„Dostawa i montaż placu zabaw w miejscowości Malonowo”.

„Dostawa i montaż placu zabaw w miejscowości Krukowo”.

Gmina Karlino złożyła wniosek o dofinansowanie na realizację operacji w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „ Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie 4.6 Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, lub kulturalnej.  

Umowa z Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego z siedzibą w Szczecinie została podpisana w dniu26.04.2019 r. dla operacji pt. „Rozwój infrastruktury turystyczno – rekreacyjnej na terenie Gminy Karlino poprzez budowę boiska sportowego w Kowańczu oraz placów zabaw w Malonowie i Krukowie.


Przyznana pomoc finansowa ze środków PROW wynosi 63,63% zwrotu poniesionych kosztów  kwalifikowalnych.

W wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego pn. „Budowa boiska sportowego w Kowańczu” została wybrana najkorzystniejsza oferta firmy ELSIK Sp. z o. o. z siedzibą 83-330 Żukowo, ul. Kościerska 8F na kwotę 279 999,99 zł.

Inwestycja, zgodnie z umową winna zakończyć się do 27.01.2020 r.

Przedmiotem inwestycji była budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z wyposażeniem (urządzenia sportowe, piłko-chwyty) na działce nr 149 obr. Kowańcz.


Planowana inwestycja polega na budowie boiska sportowego wielofunkcyjnego łączącego w sobie trzy dyscypliny sportowe: boisko do gry w piłkę ręczną, boisko do gry w koszykówkę i boisko do gry w  siatkówkę. Jeste to boisko o nawierzchni syntetycznej poliuretanowej.

 

 

W wyniku zapytań ofertowych na dostawę i montaż urządzeń na plac zabaw w Malonowie i  w Krukowie wybrana została najkorzystniejsza oferta firmy Astrus Rafał Nagrabecki z siedzibą ul. BOWiD 9E, 75-209 Koszalin na kwotę: Malonowo  38.500,11 zł, Krukowo 38.500,11 zł.

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ