newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Oferta pracy - asystent / asystentka wychowawcy
22 / 01 / 2021 | Michał | wyświetleń: 132

ASYSTENT/ ASYSTENTKA WYCHOWAWCY
Miejsce pracy: Karlino

Główne zadania:

Asystent/ka wychowawcy zapewnia wsparcie w wykonywaniu pracy wychowawców/ rodziców SOS i pomaga we wszystkich obowiązkach: opiece nad dziećmi, prowadzeniu domu, przezwyciężaniu trudności szkolnych, zaspokajaniu potrzeb emocjonalnych, rozwojowych, zdrowotnych i społecznych dzieci, organizowaniu im czasu wolnego. Asystent/ka zastępuje wychowawcę SOS w razie jego nieobecności. Współpracuje z rodzinami pochodzenia dzieci
i specjalistami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

 Nasze wymagania:

  • Minimum wykształcenie średnie, preferowane ukończone studia wyższe na jednym z wymienionych kierunków: pedagogika, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub innym, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą
  • Wysoka motywacja do pracy z dziećmi
  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z dziećmi i/lub rodzinami
  • Wrażliwość na potrzeby dzieci i umiejętność reagowania na zgłaszane przez nie problemy
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność
  •  Praktyczne umiejętności życiowe
  • Dyspozycyjność
  •  Niekaralność

Oferujemy Ci:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego: szkolenia, superwizje
  • Możliwość nauki/ doskonalenia języka angielskiego/ niemieckiego

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV do 31.01.2021 r. poprzez:

Rekrutacja będzie prowadzona online.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji obecnie prowadzonej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedzia 39 (02-737 Warszawa) przez okres kolejnych 6 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.”

Jeśli wyrażasz zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedzia 39 (02-737 Warszawa) przez okres kolejnych 12 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie „SOS Wioski Dziecięce w Polsce” z siedzibą w Warszawie (02-737), ul. Niedźwiedzia 39, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000056901, NIP: 5261033254, REGON: 012102926.

W każdej chwili przysługuje Tobie prawo do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych, kontaktując się z nami pod adresem .”

grafika
Wyślij link mailem
PDF
WYPOWIEDZ
SIĘ