newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
2020_EMW_Banner-1024x576.png
Powszechny-Spis-Rolny-spiszmy-się baner mały.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Nowy rekord karlińskiej zbiórki podczas 28. Finału WOŚP w Homanit Arenie!
14 / 01 / 2020 | Michał | wyświetleń: 549

12.01.2020 wspólnie zagraliśmy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Były występy, zabawa i moc atrakcji, które wypełniły halę Homanit Areny w Karlinie, a sprawne licytacje umożliwiły ustanowienie nowego rekordu karlińskiej zbiórki.


Tym samym uzyskaliśmy kwotę 32 685,29 zł.

Mieszkańcy naszej gminy pokazali, że chętnie pomagają i po raz kolejny otworzyli swoje serca za co serdecznie dziękujemy.


Tegoroczną Orkiestrę otworzył występ z ukulele Emilii Gigoło, wspierana przez Zosię i Oliwię, po którym zagrała Orkiestra Dęta KOK. Dziewczynki z sekcji wokalnej KOK w występach grupowych i indywidualnych spisały się koncertowo rozgrzewając publiczność przed występem naszej wspaniałej wokalistki - Agaty Kondziołki. Wystąpiły też tancerki z sekcji tanecznej i akrobatycznej KOK, a występy przedszkolaków zostały nagrane przez rodziców ze wszystkich stron. Zebrani mogli również posłuchać zespołu Dixieland, a na finał  WOŚP w Karlinie i światełko do nieba zagrał rokowym brzmieniem zespół Jalee.


Występy doskonale zgromadziły publiczność, która chętnie włączyła się w liczne licytacje, prowadzone przez znany w Karlinie duet dwóch Tomków.


Rekord licytacji pobił wózek paletowy przekazany przez firmę KERAM – Małgorzatę Andruszko , sprzedany za 1050 zł. Podczas licytacji można było nabyć bardzo dużo ciekawych i unikalnych przedmiotów, od pamiątkowych gadżetów WOŚP, koszulek z autografami sportowców, przez rękodzieło, obrazy i plakaty Cukina, płyty, książki, usługi fotograficzne, fryzjerskie i kosmetyczne, karnety na obiady (w Obiadku i Bistro City) i kebab najlepszy w Karlinie, aż po kosze upominkowe i piły motorowe (prawdziwe i zabawkowe), domowe pierogi, diety, lekcje angielskiego, lekcje jazdy samochodem, wynajem samochodu, pamiątkowe koperty i monety kolekcjonerskie, czy piękną biżuterię. Wyjątkowe doświadczenia zapewnią z pewnością wylicytowane przejazdy na miejscu pilota po trasie Monte Karlino, lot paralotnią oraz warsztaty aktorskie. Zwycięzcy licytacji pobawią się również na balu karnawałowym w restauracji Polonez, podczas kolacji w restauracji Miętowa, czy na kręglach oraz w SPA Homanit Areny. Licytujący zabrali ze sobą również wyjątkowe wino z winnicy Turnau z autografem Grzegorza Turnau. Piękności dodadzą kurs makijażu u Aleksandry Władyko, zabiegi fryzjerskie w karlińskich salonach, usługi kosmetyczne, m.in. nowość na naszym rynku – wyjątkowy zabieg Bloomea zaoferowany przez salon Justin w Białogardzie.


Seniorzy obsługujący loterię fantową sprzedali wszystkie losy, a w kawiarence zniknęły wszystkie ciasta przygotowane przez nasze świetlice wiejskie. Ogromna strefa zabaw dla dzieci ze ścianką wspinaczkową, dmuchańcami, malowaniem buziek i warsztatami plastycznymi zachęcały do zabawy – energii najmłodszym nie brakowało.


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swoimi datkami wsparli tę szczytną akcję oraz serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za serca, które dla nas otworzyli oraz wolontariuszom, którzy pracowali przy organizacji oraz  w sztabie WOŚP w Karlinie – to dzięki Wam wszystkim udało nam się pobić rekord!


grafika
Galerie:
grafika
14 / 01 / 2020
Michał
Ilość fotografii: 23
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ