newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Nasadzenia upiększą karliński park dzięki firmie Homanit !
22 / 10 / 2020 | Michał | wyświetleń: 181

Homanit Polska to firma, której szerokie zaangażowanie w działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu zasługują na szczególne wyróżnienie. Firma nie tylko wspiera Gminę Karlino w realizacji inwestycji na rzecz rozwoju lokalnego, ale również wspiera mniejsze i większe inicjatywy.

Pracownik firmy Homanit Polska sadzi drzewo w karlińskim parku.

Homanit Polska dba również o przestrzeń publiczną i środowisko naturalne. Szczególnie ważne są dla firmy miejsca, które na co dzień dają mieszkańcom możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Takimi miejscami są parki w których firma zdecydowała się zrealizować nasadzenia, co również wpisuje się w gminne plany rewitalizacji tych obszarów. To nasza wspólna przestrzeń, to miejsca codziennych spacerów i właśnie ta bliskość i codzienna dostępność jest dla firmy bardzo ważna.

Uczniowe Zespołu Szkół w Karlinie sadzą drzewa.

Do akcji nasadzeń, która odbyła się w 22.10.2020 r. w parku na ul. Parkowej w Karlinie  firma włączyła pracowników oraz młodzież z Zespołu Szkół w Karlinie, który współpracuje z Homanit Polska w zakresie kształcenia zawodowego.

Uczniowe Zespołu Szkół w Karlinie sadzą drzewa.

Działania miały na celu pokazanie, że wspólna praca może przyczynić się do stworzenia pięknych miejsc do spędzania czasu wolnego,  gdzie wszyscy będziemy mogli podziwiać efekty przez wiele następnych lat. Młodzież dowiedziała się dlaczego właśnie takie rośliny są nasadzane w tym miejscu i dlaczego ważne jest abyśmy wszyscy dbali o ich dalszy rozwój. Młodzi ludzie z Zespołu Szkół w Karlinie przy tej okazji również uprzątnęli park.

Sprzątanie parku przez uczniów ZS Karlino.

Sprzątanie parku przez uczniów ZS Karlino.

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ